Czym jest coaching?

Czym jest coaching?

24 stycznia 2023 Wyłączono przez Redakcja

Coaching jest metodą rozwoju zawodowego i osobistego, która narodziła się na przełomie lat 80. i 90. XX wieku w Stanach Zjednoczonych. Z czasem trafił także do innych krajów, w tym także do Polski. Trójmiasto Coaching to metoda, która wspierać może nie tylko rozwój osobisty, ale także zawodowy.

Coaching Trójmiasto – kto może skorzystać?

Coaching Trójmiasto jest dostępny dla każdego. Coaching Trójmiasto dostępny jest zarówno dla managerów, jak i pracowników niższego szczebla. Z uwagi na to, że coaching może wspierać też rozwój osobisty, coaching Gdańsk, czy też coaching Gdynia albo coaching Sopot jest metodą, z której mogą skorzystać także osoby prywatne.

Co więcej, z coachingu mogą skorzystać nie tylko mieszkańcy tychże miast, ale z miejscowości na terenie całego kraju. Sesje mogą odbywać się bowiem nie tylko stacjonarnie, ale także online. Coaching Gdańska oraz coaching Gdynia, a także coaching Sopot to sesje prowadzone przez doświadczonego coacha. Dzięki temu są one naprawdę bardzo efektywne.

Trójmiasto Coaching – ile czasu trzeba poświęcić?

Na ogół zmiany nie zachodzą błyskawicznie. Oznacza to, że na spotkania z coachem trzeba sobie zarezerwować trochę czasu. Na ogół coaching Gdańsk bądź coaching Gdynia albo coaching Sopot obejmują kilka sesji. Oczywiście, jeśli jest taka konieczność, to tych sesji może być więcej. Sesje odbywają się z przerwami, które trwają na przykład dwa tygodnie. Jedna sesja trwa około 60 minut. Warto dodać, że każdy coach to osoba, która jest bardzo dyskretna. Klienci mogą więc liczyć na poufność.