Co wybrać: szkło do telefonów czy folie hydrożelowe?

Co wybrać: szkło do telefonów czy folie hydrożelowe?

20 czerwca 2022 Wyłączono przez Redakcja

Smartofony to bardzo popularny rodzaj telefonów komórkowych, które mają ogrom możliwości. Cena tych urządzeń nie jest niska. Warto więc o nie zadbać, aby służyły jak najdłużej. Przed drobnymi, ale też bardzo poważnymi uszkodzeniami urządzenia te można chronić. Do wyboru są szkła na telefony oraz folie hydrożelowe.

Co jest lepsze: szkła czy folie hydrożelowe?

Zarówno szkła na telefony, jak i folie hydrożelowe mają wiele zalet, ale nie są też pozbawione wad. Szkła na telefony stanowią niemal idealny sposób ochrony, nie należą jednak do najtańszych. Wiele osób uważa wysoką ceną za największą i jedyną wadę, którą odznaczają się szkła hartowane na telefon. Osoby, które nie są w stanie przeznaczyć stosunkowo dużej sumy na szkła hartowane na telefon, wybierają nowoczesne folie hydrożelowe. Co ważne, zarówno szkła hartowane na telefon, jak i folie hydrożelowe nie wpływają negatywnie na sposób korzystania ze smartfona.

Gdzie kupimy folie hydrożelowe szkła do telefonów?

Szkła do telefonów oraz folie hydrożelowe można kupić w internetowych sklepach z akcesoriami do smartfonów. W sprawdzonych, specjalizujących się w sprzedaży akcesoriów do smartfonów dostępne są szkła do telefonów bardzo wielu marek. Każdy więc na pewno znajdzie szkła do telefonów idealnie pasujące do jego urządzenia. Także wybór folii hydrożelowych jest bardzo duży. W ofercie znajdują się nie tylko klasyczne przezroczyste folie, ale także matowe, które pozostawiają śladów palców na ekranie. Można kupić także folie hydrożelowe prywatyzujące.